Prezantim libri e martë 23 tetor 2012

by

Advertisements

3 Responses to “Prezantim libri e martë 23 tetor 2012”

 1. Zoti ........./ Says:

  Pse di ku tipi c’jane poetet .Njehka ky jeten e tyre ,si ata dashurojn?!, wow!
  Po vet c’eshte ky qukapik interesant !
  Boll mer gallataxhij se late name .

 2. neritan Says:

  Liber i mire per nje qytet te keq, mesazh i forte per nje rini te dobet, moral i larte per nje shoqeri te ulet. Dozat e humorit dhe e folura zhargon e zbukurojne romanin por specifikojne talentin e autorit. Me afron me veten ky roman, nga nje librari bosh te pershendes dhe te uroj sukses.

 3. hadi feri Says:

  Hahaha,! E paskeni harruar romanin tend”Vrasesi i qymyrit”, te shkruar ne shqip te cilin une e kam lexuar dyhere.Hajde, moderatorja po supozoj se nuk e di, po ju, psepo e humbisni?!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: