Sheh rrushi rrushin

by

https://tiranacalling.files.wordpress.com/2012/05/14vh7vm1.jpg

nga Agim Sulaj

Advertisements

Tags:

2 Responses to “Sheh rrushi rrushin”

  1. Zina Mertz Says:

    Kam pare nje ekspozite te ketij piktori ne galerine e arteve para disa vitesh. Dhe edhe pse ky stil pikture nuk eshte nder te preferuarit e mi, pikturat e tij ishin shume me jete e te bukura. Mbaj mend disa dyer te vjetra druri, mure e shume elemneteqe deshmonin per kohen qe kqlon e qe ngjallnin nostalgji. Shume pikture e stil nostalgjik kishte. Githsesi suksese piktorit! 🙂

  2. Zina Mertz Says:

    Keto gjerat qe shkruajne me te “prekme” dmth tac skrin… :p te felliqin fare, falje per gabimet me lart. 😉

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: