Stonon?

by

S’e di se pse sapo pashë këtë rrugë mendova që ka diçka që nuk shkon e që, normalisht, emrat e rrugëve vihen pas vdekjes. Si e mendoni?

Advertisements

9 Responses to “Stonon?”

 1. Anon Says:

  Une mendoj qe ka vite nje rruge qe quhet deshmoret e 4 shkurtit dhe papritur behet ibrahim rugova. cfare te thuash…

 2. wings Says:

  pfff une nuk jam dakort qe rrugeve t’u vihen emra artistesh…

 3. Aira Says:

  wings, do te ishe aq i/e sjellshem/sjellshme sa te me shuash kuriozitetin e sapolindur nga fjalia qe ke shkruar me siper?

 4. wings Says:

  patjeter, por te lutem me sakteso cfare duhet te te shpjegoj qe te te shuhet kurioziteti

 5. White Dream Says:

  Them se Aira donte te pyeste se pse nuk i konsideron kete kategori te denje per tu bere edhe rruge!

 6. wings Says:

  faleminderit White Dream per sugjerimin, pres konfirmimin e Aira-s, qe te mos me shkoje dëm sqarimi.

 7. Aira Says:

  Konfirmoj dhe kerkoj falje per kuptimin e vaget qe i kisha dhene pyetjes.

 8. wings Says:

  ok, Aira s’ka perse, keto gjera na ndodhin te gjitheve. 🙂 Une mendoj se artistet jane me shume se te denje per t’u bere rruge. Ka plot emra qe mund t’u vihen rrugeve, nuk mbeti puna te artistet qe jane qenie qe i japin jete emocionit dhe prekin zemrat e te gjitheve. Te jesh artist nuk do te thote te jesh hero, shpikes, veprimtar i shquar apo ku ta di une. Te jesh artist do te thote te kesh mbledhur te gjitha bukurite e botes ne shpirtin tend. Vace Zela stono vertet aty ku e kane vendosur, gjalle apo vdekur.

 9. fail Says:

  pff ka gjithmone nje arsye perse vendi yne eshte kaq depriment.
  nje artist eshte hero, shpikes dhe veprimtar i shquar. ne mos qofte nje artist, kush tjeter na qenka!!!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: