Të dua shumë assai

by

https://i0.wp.com/i43.tinypic.com/5ajpmu.jpg

 

ma tanto tanto shumë sai

 

https://i1.wp.com/i44.tinypic.com/35b8376.jpg

 

Thjesht i kam bere copy + hidh keto posterat e internet-famshem tek teduashumë-at, te cilat  jane reklama te kompanise Plus Mobile te vendosura ne Tirane.

Advertisements

Tags: , , ,

2 Responses to “Të dua shumë assai”

 1. AL3X Says:

  Eh, tashme ska me shpetim, reklamat jo vetem qe na kane care k por na zene edhe hapsirat e pakta te gjelberta.
  Pse duhet te jene kaq posesive? E kuptoj qe ne nje vend kaq te vogel si ky i yni eshte veshtire te kthjellosh gjera te ketj lloji.
  Keto monstra te “advertisement” i gjejme ngado, nuk na lene rehat, madje edhe ketu..

 2. xhibi Says:

  E drejte Al3x, eshte flagrante dhe e pakuptimte per bashkine (a kush e ka ne dore) t’i jape leje ketyre per te vene reklama qe zaptojne hapesirat e gjelbra.

  Nuk e di kur eshte vene ne park dhe a eshte akoma aty apo jo, rastesisht i hasa si foto ne internet.

  Ketu eshte sjelle per humor kuptohet, jo per reklame.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: