Konflikt brezash. IDEALET. (STRIP 3 )

by

nga IGLI MARION

Advertisements

Tags: , , , , , , , , , ,

2 Responses to “Konflikt brezash. IDEALET. (STRIP 3 )”

 1. xENDY.k Says:

  e bukur kjo!
  me pelqeu.
  e kuptoj plotesisht te riun qe pyet, pikerisht tani kur jam ne fazen qe po kerkoj nje shtepi me qera…
  sa largesi ka mes fjaleve/idealeve dhe veprimeve konkrete, eh?

 2. Marjon Says:

  shume,,, ose me sakte jeta reale i largon ,,.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: