Dosjet e FBI-së

by

Kush ka dëshirë e kohë, këtu mund të gjejë dosjet e FBI-së mbi personazhe të ndryshme. Nga Lennon te Doors, Hemingway, Brecht etj etj etj.

 

Advertisements

3 Responses to “Dosjet e FBI-së”

 1. loer Kume Says:

  PAGE NOT FOUND. PIK.

 2. xhibi Says:

  Me zhgenjeve, kujtova se do ishte ndonje gje per humor ne lidhje me Female Body Inspector, si puna e ketyre bluzave http://www.nekkidtees.com/naughty-t-shirts/fbi-female-body-inspector/ por ne fakt qenka FBi-ja tjeter. 😛

  Me nje kerkim te shpejte tek ajo faqja arkivuese e FBI dalin 31 rezultate me fjalen “albania” dhe 5 me “albanian” po s’pata durim ti shfletoj se ishin skanime dhe deshin shume kohe te shkarkoheshin ne browser.

 3. tiranacalling Says:

  Loer, nuk e di ne nuk punonte kur e ke pare ti, po tani punon.

  P.S
  S’ka gje per Queen! 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: