Arcade kush?

by

Albumi i vitit 2011.

Xixellonja thotë

Disa reagime!

5 Responses to “Arcade kush?”

 1. Tweets that mention Arcade kush? « Tirana Calling -- Topsy.com Says:

  […] This post was mentioned on Twitter by Tirana Calling, Darien Levani. Darien Levani said: RT @TiranaCalling Arcade kush?: Albumi i vitit 2011.   Disa reagime! http://bit.ly/hcLpRE #shqip […]

 2. 3l Faraon3 Says:

  “Fire” pra, “Fire”..!

 3. Xixellonja Says:

  Epo s’mund ta mbulonin dot diellin me shoshe 😉
  Kandidaturat e tjera ishin skandaloze ama, ishte sikur te vije ne gare nje film te Sergio Leone-s me serialin Beautiful, me nje telenovele latine ose me nje telefilm amerikan per adoleshente. Lady Gaga si perhere mahnitese, me ate vezen mbreteresha e kopjimit!!! Pas Jana Sterbak kohe me pare kopjoi dhe te shkreten Mariko Mori tek vepra e saj Wave Ufo. Shpresojme mos kopjoje dhe Piero Manzoni-n ne te ardhmen!
  ps. Loer mos me urre :p

 4. Xixellonja Says:

  E di qe s’hyn por gjera te tilla rralle i sheh, mua me pelqyen jashte mase.

  Mumford & Sons, The Avett Brothers & Bob Dylan

  MusicPlayOn.com – Let the music play on!
  http://es.musicplayon.com/embed?VID=297042&autoPlay=N&hideLeftPanel=Y&bgColor=0x232323&activeColor=0x005CF5&inactiveColor=0x3C3C3C&titleColor=0x584596&textsColor=0x999999&selectedColor=0x0F0F0F&btnColor=0x000000&rnd=8478908

 5. Man on The Moon Says:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: