Honi i Natës

by

Ky është Honi i Natës dhe mbyllet vetëm në mëngjes, kur njerëzit nuk kanë më nevojë për të fjetur.

Shkarko “Honi i natës”.

Tags: , , ,

4 Responses to “Honi i Natës”

 1. el_faraone Says:

  “Texas Chainsaw Massacre” “The Saw” “Turistas”
  duhet ta vem imagjinaten ne momentin qe i lexojme keto rreshta?
  shit…lexohet kjo qe ne 10 a.m ?!?
  nejse, Enkelejd, keep writin’!

 2. desaparacidos Says:

  Sa here lexoj Ledin kam ndjenjen e forte qe nuk jemi vetem.

  Per fat te keq e lexoj rralle!:(

 3. loer kume Says:

  po, e vertete, ndaj ti je desaparecido, sepse te kane rrembyer ata qe mendon qe s te lene vetem :P:P:P
  cmon maaan! 🙂

  ledo, ky tregimi me pelqen goxha!

 4. DorinaB Says:

  Me pelqen shume !

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: