Disa statistika

by

WordPress është tepër i nevojshëm sepse, midis te tjerash, të lejon të shikosh shumë statistika. Një nga këto – artikujt më të lexuar – po e fusim si artikull. Është interesant për të parë se cilët janë ata më të lexuarit, apo për te ri-lexuar ndonjë që keni humbur, thjesht duke klikuar mbi të.

Home page 19.225 Più statistiche
Këngë te reja për shkarkim – Mars 2009 871 Più statistiche
Kush jemi 679 Più statistiche
Rock Albania TOP 100 593 Più statistiche
Ty 499 Più statistiche
Të nesërmen 461 Più statistiche
Shkarko librin Vrasësi i qymyrit 435 Più statistiche
Këngë te reja për shkarkim – Prill 2009 426 Più statistiche
Moonlight drive 426 Più statistiche
U.n.ë e u.r.r.e.j P.o.r.t.o.k.a.l.l.i. – 417 Più statistiche
Si kolapsoi gjuha shqipe 411 Più statistiche
Hej Ti! 403 Più statistiche
Kështu foli Zarathustra 355 Più statistiche
Lutja e Shkrimtarit 353 Più statistiche
10 filmat aksion me te bukur sipas IMDB 344 Più statistiche
Varri normal i J.D.Morrison 326 Più statistiche
Aty kishte art (?) 322 Più statistiche
Tri legjenda 317 Più statistiche
Kjo nuk është një apologji për rininë! 316 Più statistiche
Unë, vjeshta e ndoshta ti. 313 Più statistiche
Taxi 5 311 Più statistiche
Më e bukura vajzë e shkollës 297 Più statistiche
Urime per 1937 287 Più statistiche
Poe, Morella dhe Unë (Përjetime gjatë nj 286 Più statistiche
Ju lutem më lejoni të prezantoj veten ti 277 Più statistiche
Po vrasin Shekspirin ( monolog ) 277 Più statistiche
Juliana Pasha kundër Sam Sparro : gjej n 271 Più statistiche
Këngë të reja për shkarkim – Qershor 200 269 Più statistiche
I love tallava 258 Più statistiche
Kështu pra, ti dëshiron të bëhesh shkrim 255 Più statistiche
Interviste me Genc Salihun ( Cute Babulj 252 Più statistiche
Edhe unë jam patriot 250 Più statistiche
Xhaxhi me fytyrë gjithmonë të qeshur 246 Più statistiche
Visar Zhiti dhe fundi i vetmisë së Kadar 230 Più statistiche
Origjinaliteti ne muziken shqiptare : di 229 Più statistiche
Down-rock Maj – kenge te reja per shkark 223 Più statistiche
Një letër për Migjenin! 217 Più statistiche
Provimi i fundit 208 Più statistiche
Libri Vs. Filmi 201 Più statistiche
Gati poezi gati dashurie 198 Più statistiche
Çast!… 197 Più statistiche
…Çast! 197 Più statistiche
Tirana viti zero, shiko online 197 Più statistiche
Dua të kem frikë. 194 Più statistiche
Gruaja e fotografit 192 Più statistiche
Çeta e Bilbilenjve sipas këngës popullor 189 Più statistiche
Bibloteka 188 Più statistiche
Marsi 1997 në këngën popullore 188 Più statistiche
Peisazhe nga Adrian Dule 188 Più statistiche
Koha e Kometes 187 Più statistiche
Peisazhe te reja dhe telajo pa fund 186 Più statistiche
Muzika shqiptare pas komunizmit, pyetje 186 Più statistiche
Shkarkoni Screamer Radio Tani! 185 Più statistiche
Nizamët në këngën popullore 184 Più statistiche
Gjyqi i hijeve 179 Più statistiche
Bajroni, flirtet me djemtë e oborrit të 176 Più statistiche
Adhuruesi i fishekzjarrëve 176 Più statistiche
Djemte e Detit – Eposi ashtu si nuk e ke 176 Più statistiche
Këngë të reja për shkarkim – Korrik 2009 175 Più statistiche
..pa emër 175 Più statistiche
Morrison : nje histori jo vetem amerikan 175 Più statistiche
I vdekuri i gjallë 173 Più statistiche
Bonne Anee – Vit të mbarë 173 Più statistiche
Rreth Tiranes per 80 leke 172 Più statistiche
Të fshehtat që i kam besuar poetit Dhori 171 Più statistiche
Eurovizion 2009 – Kejsi Tola 171 Più statistiche
Alban Skenderaj – Melody dhe ftese per t 170 Più statistiche
Konkurs për tregimet më të mira. 169 Più statistiche
Zenel Gjoleka në këngën popullore 168 Più statistiche
Tingujt e Trotuareve 168 Più statistiche
Cute Babulja 167 Più statistiche
Muzika e re 166 Più statistiche
Ide serioze qe ndryshojne atdheun 163 Più statistiche
Llafe acaruese 162 Più statistiche
Pezull në 3 sekonda 161 Più statistiche
Linda ne Boten e Cudirave tek Tirana Roc 161 Più statistiche
Eyes Wide Shut 159 Più statistiche
Simone de Beauvoir dhe beteja e pafund. 159 Più statistiche
Shkarko PINK FLOYD – The man, Live at Am 157 Più statistiche
Demokratizimi përmes mendimit dhe ‘Mendi 156 Più statistiche
I huaji 156 Più statistiche
Karkaleca deti! 156 Più statistiche
Shiu i Marrë 155 Più statistiche
…Kohët e fundit 155 Più statistiche
Nje novele e Migjenit 155 Più statistiche
Barrett 153 Più statistiche
“Big brother” si një filozofi kuruese! 153 Più statistiche
Puthja 152 Più statistiche
Vdekja e Ismail Qemalit në këngën popull 151 Più statistiche
Vetmia e Nick Cave 151 Più statistiche
Ke noj pune të Ejnten në darkë? 150 Più statistiche
Harper’s Island 150 Più statistiche
Tirana Calling Pak Shkodër 145 Più statistiche
Dhe mjegulla ra.. 145 Più statistiche
Një libër për t’u djegur 144 Più statistiche
Mëngjes 143 Più statistiche
Selam Musai dhe lufta e Vlorës 141 Più statistiche
Selam Musai në 1914 141 Più statistiche
Historia e vertete dhe e fshehte e Drite 141 Più statistiche
Kryqëzatorë Modernë 140 Più statistiche
Haiku 139 Più statistiche
Duel i heshtur 139 Più statistiche
Mendime te lira 139 Più statistiche
Një udhëtim në botën shpirtërore të Arva 139 Più statistiche
Kanga e qytetit të huej 138 Più statistiche
Isabel 137 Più statistiche
Arti magjik i dorës së djathtë 137 Più statistiche
Ca statistika 136 Più statistiche
Arësye për të jetuar 135 Più statistiche
Mbi mediokritetin e muzikës shqiptare 135 Più statistiche
5 këngë mbi dashurinë 134 Più statistiche
Shko e mos u kthe 133 Più statistiche
Ora e historisë 132 Più statistiche
Do njihni shpejtësinë tonë 129 Più statistiche
Lehtesia e padurueshme e te qenit 129 Più statistiche
Skënderbeu – The warrior king of Albania 128 Più statistiche
Robert Plant, ai që ulëriste rock-un. 127 Più statistiche
Dhe pastaj Hollywood zbuloi shqiptaret 127 Più statistiche
C’è musica e musica 127 Più statistiche
Ashpërsimi, kërkimi dhe ekstremizimi i k 127 Più statistiche
Pesë rimarrjet muzikore më të mira sipas 126 Più statistiche
Dhjetori në Tirana Calling 124 Più statistiche
Ti zgjedh? 123 Più statistiche
Engjëjt nuk kanë kokë. C’u duhet koka? 122 Più statistiche
Rrapo Hekali dhe kryengrija e Mallakastr 122 Più statistiche
Surrealizmi jam unë! 121 Più statistiche
Këtej 120 Più statistiche
Adrian Dule 118 Più statistiche
Kadare : Lule të ftohta prilli 118 Più statistiche
Dhurata dhe probleme 118 Più statistiche
Poshtersia nuk fiton kurre 117 Più statistiche
Ngjyra e syve të mi 117 Più statistiche
Porta 116 Più statistiche
Një vit 116 Più statistiche
Udhëtimi 116 Più statistiche
A ju pelqen muzika ? 115 Più statistiche
Fragment në shi 115 Più statistiche
50 albumet e vitit 2009 114 Più statistiche
Korrik 2009 114 Più statistiche
Është Krishtlindje, jam vonë për një tak 114 Più statistiche
Che – Guerrilja 113 Più statistiche
Shqiperia ne Euro Vision 2009 112 Più statistiche
Korriku ne Tirana Calling 109 Più statistiche
10 albumet me te mire sipas revistes Rol 109 Più statistiche
Findley nga Robert Burns 107 Più statistiche
Che – Argjentinasi 107 Più statistiche
Ray, the man himself. 107 Più statistiche
K’tu ka art, kërkohet publik 107 Più statistiche
In Bruges 106 Più statistiche
Zbritëm! 106 Più statistiche
Nji të saktë s’e gjen ditët e sotme 105 Più statistiche
Mos i permendni emrat e tyre. 105 Più statistiche
Prilli 2009 105 Più statistiche
Koha e Votës 104 Più statistiche
Matrix 103 Più statistiche
“The Velvet Underground”: punk-roku që z 102 Più statistiche
Maj 2009 ne Tirana Calling 102 Più statistiche
The Hours 102 Più statistiche
Quoth the Reaven, “Nevermore” 100 Più statistiche
Vazhoja të ecja nëpër atë copë të harrua 100 Più statistiche
Muzika dhe pirateria 100 Più statistiche
Duket sikur ka kaluar kaq shumë kohë Nan 99 Più statistiche
Pretendimi 99 Più statistiche
Rock n’ rolla 99 Più statistiche
Kafsha omega 99 Più statistiche
Paul Auster mbi të shkruajturit 99 Più statistiche
Ditari i detarit I 98 Più statistiche
“Ajo” dhe “ajo” 98 Più statistiche
Duetto 97 Più statistiche
Zero Zero Genti në Tirana Rock Caffe 97 Più statistiche
Shtatori ne T.C 97 Più statistiche
Çfarë jemi duke bërë 97 Più statistiche
Historia shume e shkurter e nihilizmit 96 Più statistiche
Poemeza – Pa ty 96 Più statistiche
Ne hemisferen e flokeve te tu 95 Più statistiche
10 filmat autobiografikë më të bukur sip 94 Più statistiche
Një udhëtim në botën shpirtërore të Arva 94 Più statistiche
Vëllezërit e mëdhenj në shekullin e sotë 94 Più statistiche
Djemtë e Detit 94 Più statistiche
Kryqezimi 94 Più statistiche
Kitara 93 Più statistiche
Morella 90 Più statistiche
Orkestra e qënies pa dirigjent 90 Più statistiche
Teleburg 90 Più statistiche
Gërma fluturake të erës së re 90 Più statistiche
Liria e fjalës 89 Più statistiche
Krahu 88 Più statistiche
Kujtime muzikore dhe jo vetem 88 Più statistiche
Deklarata e Partisë 87 Più statistiche
Gotan Project, hakmarrja e tangos. 85 Più statistiche
Drejtësia 85 Più statistiche
…Muzg…vrasës!! 85 Più statistiche
Drita – 2009 Don 2009 Kishot 2009 85 Più statistiche
Gjithçka që duhet të dini rreth Adolph E 85 Più statistiche
Rosalie Prudent 84 Più statistiche
Largim 83 Più statistiche
1973 – The dark side of the moon 82 Più statistiche
Ditari i detarit III 82 Più statistiche
Diçka atje jashtë 82 Più statistiche
Të gjithë e dinë 81 Più statistiche
Endrra e zemrës sime 81 Più statistiche
Vrasja e Zenel Gjolekës 81 Più statistiche
Mjegulla 80 Più statistiche
Kryengritja e vitit 1833 80 Più statistiche
Gran Torino dhe kthimi madheshtor i Clin 79 Più statistiche
Vic 79 Più statistiche
Kënga e monotonisë 79 Più statistiche
Kapitulli I. Pas meje! 79 Più statistiche
Hendrix nuk vdiq nga mbidoza…e vrane. 79 Più statistiche
Kulti ’09 kurorëzon Fituesit e Edicionit 79 Più statistiche
Mos u ndal vrapin në Tiranë 78 Più statistiche
(Unë) Kam lindur shumë herë ( kështu rri 77 Più statistiche
Për ata që nuk… 77 Più statistiche
Qejfe! Paraja drejton… 77 Più statistiche
( Presidenti nuk e braktis ) La Moneda 76 Più statistiche
Pse?! 76 Più statistiche
Danga n’trup!!! 75 Più statistiche
Kaloresi i nates 74 Più statistiche
Kurt 74 Più statistiche
Nga cikli “Dashuri t’harrume” 73 Più statistiche
Gushti në T.C. 73 Più statistiche
5 këngë për festat 73 Più statistiche
Anës Lumenjve 72 Più statistiche
Dimensione të kompleksuara 72 Più statistiche
Defiance 72 Più statistiche
The Zen Circus – Egoisti 72 Più statistiche
The Horsemen 71 Più statistiche
Bisedë në varreza me zonjën Cimino 70 Più statistiche
Pragnatë shiu 70 Più statistiche
Reportazh me zgjedhje nëpër këmbë 67 Più statistiche
Ditari i detarit II 66 Più statistiche
Thirrja drejtuar shqiptarëve 66 Più statistiche
Libri “Si u bëra i padukshëm” 66 Più statistiche
Offlaga Disco Pax – Enver 65 Più statistiche
Leonard Cohen: The killers 65 Più statistiche
Filozofia që na duhet sot 63 Più statistiche
Qershori ne Tirana Calling 63 Più statistiche
U2 dhe egoja e Bono Vox 63 Più statistiche
Kristal 63 Più statistiche
Pyetjet e një punëtori lexues 62 Più statistiche
Abetari shqip 60 Più statistiche
Good Night and Good Luck 58 Più statistiche
Manifesti i futurizmit 57 Più statistiche
Down Rock Tetor 55 Più statistiche
Man Booker Prize 2009 54 Più statistiche
Gusht 2009 54 Più statistiche
Dimri në Evropën e bashkuar. Refugjatët 54 Più statistiche
Lufta e vitit 1854 54 Più statistiche
E dielë 53 Più statistiche
A-HA udhëtim në të shkuarën me albumin e 52 Più statistiche
The Hurt Locker 51 Più statistiche
Tirana Calling pak Letërsi e Bejtexhinjv 50 Più statistiche
E hanë e Pashkës!!!! 50 Più statistiche
Dhjetë filmat thriller më të mirë sipas 48 Più statistiche
Down Rock Nëntor 2009 46 Più statistiche
High fidelity, apo Besnikeri e larte 45 Più statistiche
Me sa dimë ne është fundi i botës, por k 45 Più statistiche
Walk the line 43 Più statistiche
Down Rock këngët e Dhjetorit 42 Più statistiche
Dig, Lazarus, Dig!!! dhe rikthimi i King 42 Più statistiche
“Dark Passion Play” Rikthimi i Nightwish 41 Più statistiche
Hymn 30 Più statistiche
Coltrane dhe Treni Blu. 29 Più statistiche
The Wrestler 28 Più statistiche
Ritratti nga Francesco Guccini. 26 Più statistiche
The Gravedigger’s Tale 26 Più statistiche
Philip K. Dick. apo “Njeriu ne keshtjell 24 Più statistiche
Johnny Cash – Folsom prison blues. 17 Più statistiche
Deja vu 16 Più statistiche
Ujku i detit – Jack London. 16 Più statistiche
Kthimi i atij qe nuk ka ikur kurre : Bob 15 Più statistiche
Franz Ferdinand dhe besimi im te ta 13 Più statistiche

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: