Ca statistika

by

Ca statistika.

WordPress është tepër i nevojshëm sepse, midis te tjerash, të lejon të shikosh shumë statistika. Një nga këto – artikujt më të lexuar – po e fusim si artikull. Është interesant për të parë se cilët janë ata më të lexuarit, apo për te ri-lexuar ndonjë që keni humbur, thjesht duke klikuar mbi të.

Titolo Visualizza
Këngë te reja për shkarkim – Mars 2009 744 Più statistiche
Kush jemi 542 Più statistiche
Rock Albania TOP 100 497 Più statistiche
Ty 488 Più statistiche
Të nesërmen 444 Più statistiche
Moonlight drive 412 Più statistiche
Këngë te reja për shkarkim – Prill 2009 401 Più statistiche
Si kolapsoi gjuha shqipe 380 Più statistiche
Hej Ti! 378 Più statistiche
U.n.ë e u.r.r.e.j P.o.r.t.o.k.a.l.l.i. – 349 Più statistiche
Shkarko librin Vrasësi i qymyrit 344 Più statistiche
Kështu foli Zarathustra 322 Più statistiche
Taxi 5 305 Più statistiche
Lutja e Shkrimtarit 305 Più statistiche
Aty kishte art (?) 300 Più statistiche
Kjo nuk është një apologji për rininë! 294 Più statistiche
Më e bukura vajzë e shkollës 277 Più statistiche
Ju lutem më lejoni të prezantoj veten ti 269 Più statistiche
Unë, vjeshta e ndoshta ti. 267 Più statistiche
10 filmat aksion me te bukur sipas IMDB 261 Più statistiche
Tri legjenda 255 Più statistiche
Kështu pra, ti dëshiron të bëhesh shkrim 244 Più statistiche
Edhe unë jam patriot 236 Più statistiche
Po vrasin Shekspirin ( monolog ) 231 Più statistiche
Interviste me Genc Salihun ( Cute Babulj 229 Più statistiche
Këngë të reja për shkarkim – Qershor 200 226 Più statistiche
Origjinaliteti ne muziken shqiptare : di 213 Più statistiche
Visar Zhiti dhe fundi i vetmisë së Kadar 211 Più statistiche
Xhaxhi me fytyrë gjithmonë të qeshur 209 Più statistiche
Provimi i fundit 200 Più statistiche
I love tallava 197 Più statistiche
Down-rock Maj – kenge te reja per shkark 193 Più statistiche
…Çast! 193 Più statistiche
Çast!… 187 Più statistiche
Tirana viti zero, shiko online 185 Più statistiche
Shkarkoni Screamer Radio Tani! 183 Più statistiche
Dua të kem frikë. 179 Più statistiche
Bibloteka 177 Più statistiche
Libri Vs. Filmi 172 Più statistiche
Koha e Kometes 171 Più statistiche
Morrison : nje histori jo vetem amerikan 169 Più statistiche
Nizamët në këngën popullore 168 Più statistiche
Eurovizion 2009 – Kejsi Tola 165 Più statistiche
Konkurs për tregimet më të mira. 165 Più statistiche
Adhuruesi i fishekzjarrëve 164 Più statistiche
Gjyqi i hijeve 164 Più statistiche
Gati poezi gati dashurie 162 Più statistiche
I vdekuri i gjallë 162 Più statistiche
Djemte e Detit – Eposi ashtu si nuk e ke 159 Più statistiche
Këngë të reja për shkarkim – Korrik 2009 159 Più statistiche
Alban Skenderaj – Melody dhe ftese per t 159 Più statistiche
Ide serioze qe ndryshojne atdheun 158 Più statistiche
Marsi 1997 në këngën popullore 158 Più statistiche
Rreth Tiranes per 80 leke 157 Più statistiche
Peisazhe te reja dhe telajo pa fund 157 Più statistiche
Eyes Wide Shut 156 Più statistiche
Tingujt e Trotuareve 156 Più statistiche
Shkarko PINK FLOYD – The man, Live at Am 156 Più statistiche
Cute Babulja 155 Più statistiche
Çeta e Bilbilenjve sipas këngës popullor 154 Più statistiche
Simone de Beauvoir dhe beteja e pafund. 153 Più statistiche
Muzika e re 152 Più statistiche
Pezull në 3 sekonda 149 Più statistiche
Harper’s Island 149 Più statistiche
Peisazhe nga Adrian Dule 149 Più statistiche
Shiu i Marrë 148 Più statistiche
Vetmia e Nick Cave 147 Più statistiche
Gruaja e fotografit 146 Più statistiche
Bajroni, flirtet me djemtë e oborrit të 143 Più statistiche
I huaji 143 Più statistiche
Karkaleca deti! 141 Più statistiche
Të fshehtat që i kam besuar poetit Dhori 139 Più statistiche
Barrett 138 Più statistiche
Muzika shqiptare pas komunizmit, pyetje 138 Più statistiche
Mëngjes 136 Più statistiche
Historia e vertete dhe e fshehte e Drite 136 Più statistiche
Duel i heshtur 135 Più statistiche
Një letër për Migjenin! 135 Più statistiche
Haiku 135 Più statistiche
Dhe mjegulla ra.. 134 Più statistiche
Kryqëzatorë Modernë 134 Più statistiche
Tirana Calling Pak Shkodër 133 Più statistiche
Mendime te lira 133 Più statistiche
Mbi mediokritetin e muzikës shqiptare 133 Più statistiche
Kanga e qytetit të huej 132 Più statistiche
Zenel Gjoleka në këngën popullore 132 Più statistiche
Ora e historisë 130 Più statistiche
Vdekja e Ismail Qemalit në këngën popull 130 Più statistiche
Arësye për të jetuar 128 Più statistiche
Lehtesia e padurueshme e te qenit 128 Più statistiche
Një udhëtim në botën shpirtërore të Arva 127 Più statistiche
Robert Plant, ai që ulëriste rock-un. 125 Più statistiche
Poe, Morella dhe Unë (Përjetime gjatë nj 122 Più statistiche
C’è musica e musica 122 Più statistiche
Pesë rimarrjet muzikore më të mira sipas 122 Più statistiche
Do njihni shpejtësinë tonë 120 Più statistiche
Engjëjt nuk kanë kokë. C’u duhet koka? 120 Più statistiche
Dhe pastaj Hollywood zbuloi shqiptaret 120 Più statistiche
Shko e mos u kthe 116 Più statistiche
Demokratizimi përmes mendimit dhe ‘Mendi 116 Più statistiche
5 këngë mbi dashurinë 115 Più statistiche
“Big brother” si një filozofi kuruese! 115 Più statistiche
Këtej 115 Più statistiche
Skënderbeu – The warrior king of Albania 114 Più statistiche
Korrik 2009 114 Più statistiche
Një vit 114 Più statistiche
A ju pelqen muzika ? 113 Più statistiche
Ti zgjedh? 113 Più statistiche
Kadare : Lule të ftohta prilli 112 Più statistiche
Surrealizmi jam unë! 109 Più statistiche
Che – Guerrilja 109 Più statistiche
Udhëtimi 108 Più statistiche
Ray, the man himself. 106 Più statistiche
K’tu ka art, kërkohet publik 105 Più statistiche
Një libër për t’u djegur 105 Più statistiche
Che – Argjentinasi 105 Più statistiche
Zbritëm! 105 Più statistiche
Ngjyra e syve të mi 105 Più statistiche
Prilli 2009 103 Più statistiche
Shqiperia ne Euro Vision 2009 102 Più statistiche
Selam Musai në 1914 102 Più statistiche
In Bruges 102 Più statistiche
Matrix 101 Più statistiche
Porta 101 Più statistiche
Maj 2009 ne Tirana Calling 100 Più statistiche
Mos i permendni emrat e tyre. 99 Più statistiche
10 albumet me te mire sipas revistes Rol 99 Più statistiche
“The Velvet Underground”: punk-roku që z 98 Più statistiche
Koha e Votës 98 Più statistiche
Çfarë jemi duke bërë 97 Più statistiche
Ditari i detarit I 97 Più statistiche
The Hours 96 Più statistiche
Paul Auster mbi të shkruajturit 96 Più statistiche
Adrian Dule 96 Più statistiche
Rock n’ rolla 95 Più statistiche
Muzika dhe pirateria 95 Più statistiche
Findley nga Robert Burns 93 Più statistiche
Poemeza – Pa ty 92 Più statistiche
Kryqezimi 92 Più statistiche
Duetto 92 Più statistiche
Vëllezërit e mëdhenj në shekullin e sotë 91 Più statistiche
Duket sikur ka kaluar kaq shumë kohë Nan 91 Più statistiche
Selam Musai dhe lufta e Vlorës 90 Più statistiche
10 filmat autobiografikë më të bukur sip 90 Più statistiche
Kitara 89 Più statistiche
Ne hemisferen e flokeve te tu 87 Più statistiche
Historia shume e shkurter e nihilizmit 86 Più statistiche
Krahu 85 Più statistiche
Kujtime muzikore dhe jo vetem 85 Più statistiche
Djemtë e Detit 84 Più statistiche
Orkestra e qënies pa dirigjent 84 Più statistiche
Shtatori ne T.C 83 Più statistiche
Vazhoja të ecja nëpër atë copë të harrua 82 Più statistiche
Liria e fjalës 82 Più statistiche
Gotan Project, hakmarrja e tangos. 82 Più statistiche
Drejtësia 81 Più statistiche
Gjithçka që duhet të dini rreth Adolph E 81 Più statistiche
Gran Torino dhe kthimi madheshtor i Clin 79 Più statistiche
Një udhëtim në botën shpirtërore të Arva 79 Più statistiche
1973 – The dark side of the moon 79 Più statistiche
Rosalie Prudent 76 Più statistiche
Kulti ’09 kurorëzon Fituesit e Edicionit 76 Più statistiche
Rrapo Hekali dhe kryengrija e Mallakastr 75 Più statistiche
Endrra e zemrës sime 75 Più statistiche
Mos u ndal vrapin në Tiranë 75 Più statistiche
Hendrix nuk vdiq nga mbidoza…e vrane. 75 Più statistiche
Teleburg 74 Più statistiche
Largim 74 Più statistiche
Quoth the Reaven, “Nevermore” 74 Più statistiche
Qejfe! Paraja drejton… 74 Più statistiche
Drita – 2009 Don 2009 Kishot 2009 74 Più statistiche
Ditari i detarit III 74 Più statistiche
Korriku ne Tirana Calling 73 Più statistiche
Gushti në T.C. 73 Più statistiche
( Presidenti nuk e braktis ) La Moneda 73 Più statistiche
Gërma fluturake të erës së re 73 Più statistiche
Morella 72 Più statistiche
Danga n’trup!!! 71 Più statistiche
Kaloresi i nates 71 Più statistiche
…Muzg…vrasës!! 71 Più statistiche
Kurt 71 Più statistiche
Defiance 70 Più statistiche
Diçka atje jashtë 70 Più statistiche
(Unë) Kam lindur shumë herë ( kështu rri 70 Più statistiche
The Horsemen 69 Più statistiche
Dimensione të kompleksuara 69 Più statistiche
Kënga e monotonisë 69 Più statistiche
Të gjithë e dinë 68 Più statistiche
Për ata që nuk… 67 Più statistiche
Pse?! 66 Più statistiche
Pragnatë shiu 66 Più statistiche
Thirrja drejtuar shqiptarëve 66 Più statistiche
Qershori ne Tirana Calling 62 Più statistiche
Ditari i detarit II 62 Più statistiche
U2 dhe egoja e Bono Vox 59 Più statistiche
Nga cikli “Dashuri t’harrume” 59 Più statistiche
Kryengritja e vitit 1833 58 Più statistiche
Good Night and Good Luck 55 Più statistiche
Gusht 2009 53 Più statistiche
Libri “Si u bëra i padukshëm” 53 Più statistiche
Filozofia që na duhet sot 53 Più statistiche
Down Rock Tetor 52 Più statistiche
Man Booker Prize 2009 52 Più statistiche
Pyetjet e një punëtori lexues 50 Più statistiche
Dimri në Evropën e bashkuar. Refugjatët 48 Più statistiche
Reportazh me zgjedhje nëpër këmbë 48 Più statistiche
Dhjetë filmat thriller më të mirë sipas 47 Più statistiche
E hanë e Pashkës!!!! 47 Più statistiche
Abetari shqip 46 Più statistiche
A-HA udhëtim në të shkuarën me albumin e 45 Più statistiche
Tirana Calling pak Letërsi e Bejtexhinjv 42 Più statistiche
Me sa dimë ne është fundi i botës, por k 42 Più statistiche
E dielë 42 Più statistiche
High fidelity, apo Besnikeri e larte 42 Più statistiche
Walk the line 38 Più statistiche
Dig, Lazarus, Dig!!! dhe rikthimi i King 37 Più statistiche
“Dark Passion Play” Rikthimi i Nightwish 36 Più statistiche
Coltrane dhe Treni Blu. 28 Più statistiche
Ritratti nga Francesco Guccini. 26 Più statistiche
Poshtersia nuk fiton kurre 26 Più statistiche
The Wrestler 26 Più statistiche
Philip K. Dick. apo “Njeriu ne keshtjell 23 Più statistiche
Johnny Cash – Folsom prison blues. 14 Più statistiche
Franz Ferdinand dhe besimi im te ta 12 Più statistiche
Ujku i detit – Jack London. 12 Più statistiche
Kthimi i atij qe nuk ka ikur kurre : Bob 12 Più statistiche
Deja vu 10 Più statistiche

Nëse artikulli ju pëlqen ndajeni me miqtë tuaj në Facebook

 

Tags: , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: